Vishay WK202070B1000G2500
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 100ohm, 500V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070B1000G250005K
4d
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ10年前
Datasheet5ページ15年前
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
WK2 100R 100 2% A5