Vishay WK202070A8201J2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 8200ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070A8201J220002K
7h
Burklin Elektronik18E2401,860100
5h
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ10年前
Burklin Elektronik
サプライチェーン
Country of OriginIndia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Res Metal Oxide 8.2kOhm 5% 1W ±200ppm/K Conformal Axial Box
WK2 8K2 200 5% A2