Vishay WK202070A6800JD500
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 680ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070A6800JD50005K
4d
TTI AsiaWK202070A6800JD500連絡先
1d
データシート & ドキュメント
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
説明
WK2 680R 200 5% R5