Vishay WK202070A3300J2500
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 330ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070A3300J250005K
7h
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ10年前
Datasheet5ページ15年前
Future Electronics
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Resistor High Pulse Metal Oxide 330 Ohm 5% 1W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WK2 330R 200 5% A5