Vishay WK202070A2709J2500
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 27ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ10年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-0.20%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Resistor High Pulse Metal Oxide 27 Ohm 5% 1W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WK2 27R 5% 1,0W TK200
WK2 27R 200 5% A5