Vishay WF135285WP50236BJ1
Ceramic Capacitor, Ceramic, 10% +Tol, 10% -Tol, R85, -750ppm/K TC, 0.005uF, Chassis Mount
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet11ページ7年前
サプライチェーン
Country of OriginGermany
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2012-07-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
TWXF135285 20KVP 5000pF ±10% R85 2898
CAP CER 5000PF 20KV SCREW