Vishay VR25000002205JA100
VR25 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±200ppm/C 22MOhm 0.25W 1/4W
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet10ページ2年前
Future Electronics
Arrow.cn
RS (Formerly Allied Electronics)
Arrow Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+10.18%
サプライチェーン
Country of OriginIndia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2009-12-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Resistor: metal glaze; THT; axial; 20MOhm; +-5%; 0.5W; 200ppm/ deg.C
Stackpole ElectronicsCF14JT22M0
Res Carbon Film 22M Ohm 5% 0.25W(1/4W) -1500ppm/C to 0ppm/C Conformal Coated AXL T/R
Axial FIXED RESISTOR VR37 0.157Diax0.354L 4.00mmx9.00mm 0.5W 1/2W 22MOhm ±200ppm/C
Stackpole ElectronicsPCF14JT22M0
Res Carbon Film 22M Ohm 5% 1/4W -1500ppm/°C to 0ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole T/R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 22000000ohm, 350V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
VR37 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±200ppm/C 20MOhm 0.5W 1/2W
説明
VR25 SERIES AXIAL METAL GLAZE RESISTOR 22MOHMS +/-5% 0.25W +/-200PPM/DEGC
Res Metal Glaze 22M Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Conformal Coated AXL Automotive AEC-Q200 Ammo
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 2.2e+07ohm, 1600V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
RES, 22M, 0.25W, AXIAL, METAL FILM;
22M¦¸ ¡À5% 250mW ¡À200ppm/¡æ 0207 6.5mm*12.5mm