Vishay TNPW120625K5BEEN
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 25500ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
データシート & ドキュメント
3か月間の傾向:
+0.00%
関連部品
PanasonicERA-8AEB2552V
Res Thin Film 1206 25.5K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRT1206BRD0725K5L
250mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 25.5kΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA8AEB243V
Res Thin Film 1206 24K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERA8AEB273V
Res Thin Film 1206 27K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRT1206BRD0726K1L
High Precision-High Stability Chip Resistor Thin Film 1206 26.1kOhm 0.1% Paper T/R
Yageo GroupRT1206BRD0727KL
250mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 27kΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
説明
RES 25.5K OHM 0.1% 0.52W 1206
25.5K¦¸ ¡À0.1% 400mW ¡À25ppm/¡æ 1206 3.2mm*1.6mm*650¦Ìm
TNPW1206 25K5 0.1% T-9 E52 e3
25.5K OHM .1% 25PPM 2/5W