Vishay TNPW120610K0BXEN
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 10000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 15ppm/Cel, Surface Mount, 1206
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet14ページ4年前
Datasheet10ページ14年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginGermany, Israel
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-07-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
TE ConnectivityRP73D2B10KBTG
Res Thin Film 1206 10K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±15ppm/C Pad SMD Medical Cut Tape
TE ConnectivityRP73D2B10KBTG
PanasonicERA-8APB103V
1206 THIN FILM CHIP RESISTOR / 1206 SMD RESISTOR 0.1% 15PPM 10KOHM
TE ConnectivityRP73D2B10KBTDF
Res Thin Film 1206 10K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±15ppm/C Pad SMD Medical T/R
PanasonicERA-8APB113V
1206 THIN FILM CHIP RESISTOR / 1206 SMD RESISTOR 0.1% 15PPM 11KOHM
PanasonicERA-8APB9531V
1206 THIN FILM CHIP RESISTOR / 1206 SMD RESISTOR 0.1% 15PPM 9.53KOHM
説明
1206 (3216Metric) 1206 TNPW e3 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.25W 1/4W 10kOhms ±15ppm/C
RES 10K OHM 0.1% 0.52W 1206
10K¦¸ ¡À0.1% 520mW ¡À15ppm/¡æ 1206 3.2mm*1.6mm*650¦Ìm
TNPW1206 10K 0.1% T-10 E52 e3
10K OHM .1% 15PPM