Vishay TNPW0805226KBEEN
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 226000ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet14ページ4年前
Datasheet10ページ14年前
Garrett
在庫履歴
3か月間の傾向:
-35.97%
Introduction Date2008-07-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
関連部品
PanasonicERA6AEB2263V
Res Thin Film 0805 226K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
TE ConnectivityCPF0805B226KE1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 226000ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Yageo GroupRT0805BRD07226KL
125mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 226kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA-6AEB2053V
Res Thin Film 0805 205K Ohm 0.1% 1/8W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA6AEB224V
Res Thin Film 0805 220K Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
TE Connectivity / AMP1614894-9
Res Thin Film 0805 210K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R Medical
説明
TNPW e3 0805 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 226kOhms 0.125W 1/8W
RES 226K OHM 0.1% 0.26W 0805
226K¦¸ ¡À0.1% 260mW ¡À25ppm/¡æ 0805 2mm*1.25mm*550¦Ìm
TNPW0805 226K 0.1% T-9 E52 e3