Vishay TNPW060382K0FHTA
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 82000ohm, 75V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet8ページ10年前
Datasheet6ページ21年前
サプライチェーン
Country of OriginGermany
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-03-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
RES 82K OHM 1% 1/10W 0603
TNPW-0603 82K 1% T-2 RT1