Vishay TNPW060330K0BEEA
125mW Thin Film Resistor 75V ±0.1% ±25ppm/℃ 30kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet15ページ2年前
Datasheet10ページ14年前
New Yorker Electronics
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
+15.75%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
Ultra Librarian
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginGermany, Israel
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-07-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
関連部品
PanasonicERA-3AEB303V
Res Thin Film 0603 30K Ohm 0.1% 0.1W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0603BRD0730KL
100mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 30kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA3AEB333V
Res Thin Film 0603 33K Ohm 0.1% 0.1W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA3AEB3162V
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 31600ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Res Thin Film 0603 27K Ohm 0.1% 1/8W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 27400ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
説明
Res Thin Film 0603 30K Ohm 0.1% 1/8W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Avnet Japan
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 30000ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Res Thin Film 0603 30K Ohm 0.1% 0.11W ±25ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Medical Automotive AEC-Q200
TNPW Series 0603 0.125 W 30 kOhm ±0.1 % ±25 ppm/K Thin Film Chip Resistor
0603 (1608Metric) 0603 TNPW e3 0.063Lx0.033W 1.60mmx0.85mm 0.1W 1/10W 30kOhms ±25ppm/C
SMD Resistor 0603 30KΩ ±0.1% 1/8W ±25ppm/℃
RES, 30K, 2.1W, 100V, THIN FILM, 0603; Resistance:30kohm; Resistance Tolerance:± 0.1%; Power Rating:210mW; Resistor Case / Package:0603 [1608 Metric]; Resistor Technology:Thin Film; Resistor Type:Sulfur Resistant; Voltage Rating:100VRoHS Compliant: Yes