Vishay TNPW0603127KBEEN
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 127000ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet14ページ4年前
Datasheet10ページ14年前
Garrett
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
PanasonicERA-3AEB1273V
Res Thin Film 0603 127K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT0603BRD07127KL
100mW Thin Film Resistor 75V ±25ppm/℃ ±0.1% 127kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA3AEB124V
Res Thin Film 0603 120K Ohm 0.1% 0.1W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA3AEB134V
Res Thin Film 0603 130K Ohm 0.1% 0.1W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0603BRD07130KL
100mW Thin Film Resistor 75V ±25ppm/℃ ±0.1% 130kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
100mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 121kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
説明
RES 127K OHM 0.1% 0.21W 0603
127K¦¸ ¡À0.1% 125mW ¡À25ppm/¡æ 0603 1.6mm*850¦Ìm*550¦Ìm
TNPW0603 127K 0.1% T-9 E52 e3
127K OHM .1% 25PPM