Vishay TNPW04024K99BEED
Res Thin Film 0402 4.99K Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
データシート & ドキュメント
Datasheet10ページ14年前
Upverter
Farnell
Newark
element14 APAC
在庫履歴
3か月間の傾向:
-5.23%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
EE Concierge
SnapEDA
サプライチェーン
Country of OriginGermany, Israel
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-07-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
関連部品
Yageo GroupRT0402FRE074K99L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.0625W, 4990ohm, 50V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Res Thick Film 0402 4.99K Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD Paper T/R
Yageo GroupRC0402FR-074K99L
Res General Purpose Thick Film 0402 4.99K Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD Paper T/R
Yageo GroupAC0402FR-074K99L
Res Thick Film 0402 4.99K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.063W, 4990ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
Res Thick Film 0402 4.99K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
説明
Avnet Japan
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 4990ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
TNPW Series 0402 0.1 W 4.99 kOhm ±0.1 % ±25 ppm/K Thin Film Flat Chip Resistor
THIN FILM RESISTOR, 4.99 KOHM, 63 MW, 0.1%, 0402, FULL REEL
0402 (1005Metric) 0402 TNPW e3 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm 0.063W 1/16W 4.99kOhms 卤25ppm/C
SMD Resistor 0402 4.99KΩ ±0.1% 1/16W ±25ppm/℃