Vishay TNPW04021K30BEED
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 1300ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
データシート & ドキュメント
New Yorker Electronics
Future Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+134%
サプライチェーン
Country of OriginGermany, Israel
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-07-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
関連部品
PanasonicERA-2AEB132X
Res Thin Film 0402 1.3K Ohm 0.1% 0.063W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0402BRD071K3L
62.5mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 1.3kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
63mW Thin Film Resistor 50V ±25ppm/℃ ±0.1% 1.3kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA-2AEB1211X
Res Thin Film 0402 1.21K Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA2AEB1371X
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 1370ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
TE ConnectivityCPF0402B1K33E1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 1330ohm, 25V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
説明
0402 (1005Metric) 0402 TNPW e3 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm 0.063W 1/16W 1.3kOhms ±25ppm/C
Thin Film Resistors - SMD 1.3Kohms .1% 25ppm
RES 1.3K OHM 0.1% 0.13W 0402
TNPW0402 1K3 0.1% T-9 ET7 e3
1.3K OHM .1% 25PPM 1/10W