Vishay T18253KT10
Trimmer Potentiometer, 25 Kohm 18TURN Through Hole
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet5ページ11年前
Datasheet5ページ13年前
Datasheet5ページ16年前
Datasheet4ページ16年前
Datasheet4ページ17年前
Datasheet4ページ20年前
Mouser
関連部品
Cermet trimmer potentiometer, 15 turns, 25 kΩ, 0.75 W, THT, lateral, 3006P-1-253LF
Trimmer, Cermet, 0.75W, 25000ohm, 400V, 10% +/-Tol, 100ppm/Cel, 15 Turn(s)
TT Electronics68WR25KLF
Potentiometer, Cermet, 0.5W, 200V, 10% +/-Tol, 100ppm/Cel, 20 Turn(s)
Trimmer, Cermet, 0.5W, 25000ohm, 10% +/-Tol, 21 Turn(s)
Linear Active ROHS3Compliant PCB Through Hole Trimmer Potentiometer 10% 500mW 155C 250V