Vishay SL054R003
NTC Thermistor; Thermistor Type: NTC; Res
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Vishay
Datasheet3ページ7年前
Sager Electronics
element14
在庫履歴
3か月間の傾向:
-0.86%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date2025-06-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
VishaySL154R008
NTC Thermistor, 40J, 4ohm, Through Hole Mount
Inrush current limiters include PTC and NTC Thermistors.
TE ConnectivityRXEF020
PTC Resettable Fuse 0.2A(hold) 0.4A(trip) 72V 0.41W 2.2s 1.83Ohm Radial 7.4 X 3mm Bag
TE ConnectivityLVR025K
LVR Series 240 V 0.25 A 3.8 x 18.8 x 9.6 mm Radial PolySwitch Resettable Device
説明
Fixed Resistor, 4ohm, Through Hole Mount
Vishay ICL 4R 20% 3A 6MM
Ntc Thermistor; Product Range:Miniamp Sl05 Series; Disc Size:5Mm; Resistance (25°C):4Ohm; Approvals:-; Maximum Energy Rating At 25°C:5J; Maximum Steady State Current At 25°C:3A; B-Constant:3000K; Dissipation Constant:5Mw/°C Rohs Compliant: Yes |Ametherm SL05 4R003