Vishay SFR25H0004753FR500
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 475000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet10ページ2年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-0.01%
サプライチェーン
Country of OriginIndia, South Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2006-09-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 475000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 475000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
MRS Series 475 kOhm 0.6 W ±1 % ±50 ppm/K Through Hole Metal Film Resistor
Stackpole ElectronicsRNMF14FAD475K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 475000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF18FTD475K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 475000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityLR0204F470K
Res Metal Film 470K Ohm 1% 1/4W ±100ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole Ammo Pack
説明
SFR25H FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±100ppm/C 475kOhm 0.5W 1/2W
Metal Film Resistors - Through Hole 1/2W 475Kohms 1% SFR25H series
475K¦¸ ¡À1% 500mW ¡À100ppm/¡æ 6.5mm