Vishay SFR25H0004702JA500
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 47000ohm, 350V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet10ページ9年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
Introduction Date2006-09-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Res Metal Film 47K Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Conformal Coated AXL Ammo
RES 47K OHM 1/2W 5% AXIAL
SFR25H 5% A5 47K