Vishay SFR25H0003012FR500
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 30100ohm, 350V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet10ページ2年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-0.13%
サプライチェーン
Country of OriginIndia, South Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2006-09-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 30100ohm, 350V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
MRS25 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 30.1kOhm 0.6W
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 30100ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 29400ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityLR0204F30K
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 30000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 0204
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 32400ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
説明
Axial FIXED RESISTOR SFR25H 0.098Diax0.256L 2.50mmx6.50mm 0.5W 1/2W 30.1kOhm ±100ppm/C
Resistor, metal Alloy,30.1Kohms,350Wv,1+/-% Tol,-100,100Ppm-Tc |Vishay SFR25H0003012FR500
Metal Film Resistors - Through Hole 1/2W 30.1Kohms 1% SFR25H series