Vishay RWR81SR392FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.392ohm, 0.6261V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
New Yorker Electronics
Arrow Electronics
サプライチェーン
Country of OriginMexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.402ohm, 0.634V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 0.402ohm, 0.8967V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 0.422ohm, 0.9187V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.402ohm, 1.0982V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
説明
RES 392 MOHM 1W 1% WW AXIAL
EGS-1-80 .392 1% RWR81SR392FR B12