Vishay RWR81S61R9FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 61.9ohm, 7.8677V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
New Yorker Electronics
Arrow Electronics
関連部品
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 60ohm, 7.746V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 56ohm, 7.4833V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 60.4ohm, 7.7717V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 56.2ohm, 7.4967V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 64.9ohm, 13.9535V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 56.2ohm, 12.9846V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
説明
RES 61.9 OHM 1W 1% WW AXIAL
EGS-1-80 61.9 1% RWR81S61R9FR B12