Vishay RWR81S4420FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 442ohm, 21.0238V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
関連部品
Ohmite41F400E
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 400ohm, 150V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite41F470E
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 470ohm, 150V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite41F470
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 470ohm, 150V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 400ohm, 20V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 475ohm, 21.7945V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 453ohm, 21.2838V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
説明
RES 442 OHM 1W 1% WW AXIAL
EGS-1-80 442 1% RWR81S4420FR B12