Vishay RWR81S4220FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 422ohm, 20.5426V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
サプライチェーン
Country of OriginMexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 390ohm, 19.7484V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Ceramic through hole resistor 1% 20ppm/C 400Ohm 1W
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 383ohm, 19.5704V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 422ohm, 29.0517V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 392ohm, 19.799V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 390ohm, 34.2053V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
説明
RES 422 OHM 1W 1% WW AXIAL
EGS-1-80 422 1% RWR81S4220FR B12