Vishay RWR81S3920FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 392ohm, 19.799V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ8年前
New Yorker Electronics
サプライチェーン
Country of OriginMexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
関連部品
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 392ohm, 34.2929V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite41F400E
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 400ohm, 150V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 374ohm, 19.3391V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite41F390
Res Wirewound 390 Ohm 1% 1W ±20ppm/°C Conformal Silicone Ceramic AXL
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 400ohm, 20V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 422ohm, 20.5426V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
説明
RES 392 OHM 1W 1% WW AXIAL
EGS-1-80 392 1% RWR81S3920FR B12