Vishay RWR78S1R00FSB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 1ohm, 3.1623V, 1% +/-Tol, 400ppm/Cel, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
サプライチェーン
Country of OriginMexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2009-04-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 1ohm, 1V, 1% +/-Tol, 400ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 1ohm, 2.6458V, 1% +/-Tol, 400ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 1ohm, 1.7321V, 1% +/-Tol, 400ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 1ohm, 1V, 1% +/-Tol, 400ppm/Cel, Through Hole Mount
説明
RWR Series Ø7.92x45.21mm 10 W 1 Ohm ±1% ±400ppm/°C Axial Lead Wirewound Resistor
Res Wirewound 1 Ohm 1% 10W ±400ppm/C 0.001% Silicone AXL Bulk
RES 1 OHM 10W 1% WW AXIAL
ESS-10 1 1% RWR78S1R00FS B12