Vishay RWM06221500JA15E1
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 150ohm, 350V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Obsolete
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ8年前
Newark
Farnell
element14
RS (Formerly Allied Electronics)
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
Ultra Librarian
ダウンロード
Introduction Date2016-05-02
関連部品
Resistor;Wirewound;Res 150 Ohms;Pwr-Rtg 3 W;Tol 5%;Axial;Vitreous Enamel