Vishay RWM0410R220JA20E1
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.22ohm, 120V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ18年前
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2006-12-21
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2020-06-01
LTD Date2021-12-31
関連部品
TE Connectivity / AMP5-1623771-8
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.22ohm, 200V, 5% +/-Tol, 150ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1625892-2
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 0.22ohm, 350V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityER74R22KT
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.22ohm, 100V, 10% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 0.22ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSF1JTR220
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 0.22ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 0.22ohm, 350V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
説明
Conformal FIXED RESISTOR through hole resistor 3W 220mOhm 75ppm/C 5%
Res Wirewound 0.22 Ohm 5% 3W ±75ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole
RWM* 4X10 U22 5% AM500 e1
SFERNICE FIXED RESISTORS
.22 OHM 5% 3W