Vishay RWM04103900JR15E1
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 390ohm, 120V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ8年前
Newark
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
element14 APAC
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%