Vishay RWM04103001JR15E1
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 3000ohm, 120V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ8年前
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-08-03
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2020-06-01
LTD Date2021-12-31
関連部品
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 2700ohm, 120V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 3300ohm, 120V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsCF12JT3K00
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.5W, 3000ohm, 350V, 5% +/-Tol, -400,0ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 3000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSMF2JT3K00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 3000ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsCF14JT3K00
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.25W, 3000ohm, 350V, 5% +/-Tol, -400,0ppm/Cel, Through Hole Mount
説明
Res Wirewound 3K Ohm 5% 3W ±75ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole T/R