Vishay RWM04102R70JA20E1
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 2.7ohm, 120V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ18年前
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2006-12-21
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2020-06-01
LTD Date2021-12-31
関連部品
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 2.7ohm, 5% +/-Tol, 80ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 2.7ohm, 750V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityROX3SJ2R7
Through Hole Resistor, Rox Series, 2.7 Ohm, 3 W, 5%, 350 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
TE Connectivity / AMP3-1623772-5
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 2.7ohm, 350V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 2.7ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityCFR50J2R7
Fixed Resistor, Thin Film, 0.5W, 2.7ohm, 350V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
説明
Res Wirewound 2.7 Ohm 5% 3W ±75ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole