Vishay RW81U5110FB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 511ohm, 22.6053V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ8年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-25.42%
Introduction Date2009-09-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 511ohm, 39.1535V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 487ohm, 22.0681V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 540ohm, 23.2379V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
説明
G-1-125 511 1% RW81U5110F B12
511¦¸ ¡À1% 1W ¡À20ppm/¡æ 7.14mm
511 OHM 1% 1W