Vishay RW78U1002FB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 10000ohm, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
New Yorker Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-5.65%
関連部品
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 10000ohm, 316.2278V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 10000ohm, 173.2051V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 10000ohm, 223.6068V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
説明
RS-10-38 10K 1% RW78U1002F B12
10K¦¸ ¡À1% 10W ¡À20ppm/¡æ 45.21mm