Vishay RNC55H39R2FSB14
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 39.2ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
JRH Electronics
Datasheet4ページ4年前
RS (Formerly Allied Electronics)
New Yorker Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 39.2ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 39.2ohm, 500V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Thin Film, 0.4W, 39.2ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 36.5ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
説明
RES 39.2 OHM 1/8W 1% AXIAL
39.2 OHM 1% .125W ERC55