Vishay RNC55H1501BSB14
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 1500ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
IHS
3か月間の傾向:
Restocked
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
関連部品
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 1580ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 1470ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 1650ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 1500ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityH81K5BYA
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 1500ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 15ppm/Cel, Through Hole Mount
説明
Resistor,Metal Film,1.5KOhms,200WV,.1+/-% Tol,-50,50ppm-TC,RNC55-MilStyle
ERC-55 1.5K .1% T-2 RNC55H1501BS B14
RES 1.5K OHM 1/8W .1% AXIAL