Vishay RN65E1583F
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 158000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
BiscoRN65E1583F140
9h
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ25年前
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明