Vishay RN65D2402FB14
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 24000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ4年前
Datasheet5ページ9年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+149%
Introduction Date2016-02-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
関連部品
TE Connectivity / AMP1622201-1
RES, 24K, 1%, 250MW, AXIAL, METAL FILM
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 24000ohm, 300V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 24000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 24900ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 26100ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 24300ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
説明
Military MIL-R-10509/2RN65 Axial Axial Through Hole Resistor ±1% ±100ppm/C 24kOhms 0.5W 1/2W
CMF-65 24K 1% T-1 RN65D2402F B14
24K¦¸ ¡À1% 500mW ¡À100ppm/¡æ 14.27mm