Vishay RN55E9091FB14
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 9090ohm, 200V, 1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
3か月間の傾向:
+0.00%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
関連部品
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 9090ohm, 300V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 9090ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 8250ohm, 200V, 1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 8450ohm, 200V, 1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 9310ohm, 200V, 1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
説明
Resistor Metal Film 9.09K Ohm 1% 1/10W 25ppm/C Conformal AXL Thru-Hole Bulk
Resistor, metal Film,9.09Kohms,200Wv,1+/-% Tol,-25,25Ppm-Tc, rn55-Milstyle |Vishay RN55E9091FB14
CMF-55 9.09K 1% T-9 RN55E9091F B14