Vishay RCWL1218R680JNEA
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.68ohm, 0.8246V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1218
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ2年前
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2009-09-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Yageo GroupRL1218JK-070R68L
Res Thick Film 1218 0.68 Ohm 5% 1W ±250ppm/C Epoxy Wide Terminal SMD Automotive T/R
Yageo GroupRL1218FK-070R62L
Res Thick Film 1218 0.62 Ohm 1% 1W ±250ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
説明
RES THICK FILM 0.68 OHM 1W 5% 1218 SMD
1218 (3246Metric) FIXED RESISTOR RCWL 0.126Lx0.181W 3.20mmx4.60mm 1W 680mOhm ±200ppm/C
680m¦¸ ¡À5% 1W ¡À200ppm/¡æ 1218 3.2mm*4.6mm*600¦Ìm