Vishay RCWE1210R330FKEA
RCWE Series 1210 1 W 0.33 Ohm ±1 % ±100 ppm/°C Thick Film Chip Resistor
データシート & ドキュメント
Farnell
Factory Futures
3か月間の傾向:
-13.83%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
関連部品
PanasonicERJ14BQFR33U
Res Thick Film 1210 0.33 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRL1210FR-070R33L
Res Thick Film 1210 0.33 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±600ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-14BQFR36U
Res Thick Film 1210 0.36 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRL1210FR-070R36L
Res Thick Film 1210 0.36 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±600ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRL1210FR-070R3L
500mW Thick Film Resistors ±600ppm/℃ ±1% 300mΩ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ-14BQFR30U
Res Thick Film 1210 0.3 Ohm 1% 0.5W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
説明
SMD Current Sense Resistors, AEC-Q200 RCWE Series, 0.33 ohm, 1 W, - 1%
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.33ohm, 0.5745V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1210
1210 (3225Metric) FIXED RESISTOR RCWE 0.122Lx0.098W 3.10mmx2.50mm 1W 330mOhm ±100ppm/C
1W 330mΩ Patch ±100ppm/℃ ±1% 1210 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
RES 0.33 OHM 1% 1W 1210 / 330 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film