Vishay RCWE0612R619FKEA
Res Thick Film 0612 619m Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Paper T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Farnell
Datasheet5ページ4年前
element14 APAC
Newark
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2017-11-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
説明
Avnet Japan
Thick Film Surface Mount Chip Resistors Wraparound, Extremely Low Value
THICK FILM LOW VALUE 0612 0.619 OHM 1W 1% 100 PPM SMD
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.619ohm, 0.7868V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
CURRENT SENSE RES, 0R619, 1%, 1 W, 0612; Resistance: 0.619ohm; Product Range: RCWE Series; Resistor Case Style: 0612 [1632 Metric]; Power Rating: 1W; Resistance Tolerance: ± 1%; Resistor Element Material: Thick Film; Temperature Coefficient: ± 100ppm/°C; Automotive Qualification Standard: AEC-Q200; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019)