Vishay RCWE0612R499FKEA
Res Thick Film 0612 499m Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Paper T/R
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet5ページ4年前
Datasheet2ページ11年前
Datasheet4ページ10年前
element14 APAC
在庫履歴
3か月間の傾向:
-1.29%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2017-11-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Avnet Japan
THICK FILM LOW VALUE 0612 0.499 OHM 1W 1% 100 PPM SMD
Res Thick Film 0612 0.499 Ohm 1% 1W 100ppm/C Sulfur Resistant Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.499ohm, 0.7064V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612