Vishay RCWE0612R332FKEA
Res Thick Film 0612 332m Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Paper T/R
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet5ページ4年前
Datasheet2ページ11年前
Datasheet4ページ10年前
element14 APAC
Future Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-1.48%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2017-11-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Avnet Japan
0612 0.332 Ohms 1% Thick Film Surface Mount Chip Resistor, Wraparound
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.332ohm, 0.5762V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
0612 (1632Metric) 0612 RCWE 0.063Lx0.126W 1.60mmx3.20mm 1W 332mOhms ±100ppm/C
332m¦¸ ¡À1% 1W ¡À100ppm/¡æ 0612 1.6mm*3.2mm*700¦Ìm