Vishay RCL12252K20FKEG
RCL FIXED RESISTOR Wide 2512 (6432Metric) 1225 Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 2.2kOhm 2W
データシート & ドキュメント
3か月間の傾向:
+0.00%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
シンボルフットプリント
ダウンロード
Introduction Date2013-10-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
RES SMD 2.2K OHM 2W 2512 WIDE
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 2200ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
2.2K¦¸ ¡À1% 2W ¡À100ppm/¡æ 1225 3.2mm*6.3mm*800¦Ìm
RCL1225 100 2K2 1% E67 E3