Vishay RCA0603470RJNEC
Res Thick Film 0603 470Ohm 5% 1/10W ±200ppm/K Molded Paper Tape
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
AvnetRCA0603470RJNEC020K
3d
Arrow ElectronicsRCA0603470RJNEC020K
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet10ページ3年前
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 470ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0603
RCA0603 470R 5% 200 ET6 e3