Vishay RCA0603422RFKEA
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 422ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
TMERCA0603422RFKEA0100K
19h
データシート & ドキュメント
TME
Datasheet10ページ1年前
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
説明