Vishay RCA0603182RFKEA
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 182ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
TMERCA0603182RFKEA2,91010
15h
AvnetRCA0603182RFKEA05K
3d
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet10ページ3年前
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
RCA0603 182R 1% 100 ET1 E3