Vishay PTN0603E59R0BST1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.15W, 59ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
データシート & ドキュメント
3か月間の傾向:
+0.00%
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2009-02-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
PanasonicERA-3AEB59R0V
Res Thin Film 0603 59 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
TE ConnectivityCPF0603B59RE1
Res Thin Film 0603 59 Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
PanasonicERA3AEB560V
Res Thin Film 0603 56 Ohm 0.1% 0.1W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA3AEB620V
Res Thin Film 0603 62 Ohm 0.1% 0.1W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
TE Connectivity / AMP9-1625867-6
Fixed Resistor, Thin Film, 0.166W, 61.9ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
TE ConnectivityCPF0603B56R2E1
Res Thin Film 0603 56.2 Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
説明
PTN FIXED RESISTOR 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 59Ohm 0.15W
RES 59 OHM 0.1% 0.15W 0603
59¦¸ ¡À0.1% 150mW ¡À25ppm/¡æ 0603 1.63mm*810¦Ìm*510¦Ìm
PTN0603 25PPM 59 0.1% S T1 e1