Vishay PTCEL17R501TBE
Thermistor PTC 500 Ohm 30% 2-Pin Radial Bulk Automotive AEC-Q200
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Upverter
Datasheet7ページ2年前
IHS
JRH Electronics
Future Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-5.41%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
EE Concierge
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date2018-03-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
PTC Thermistor, 1000V, 240J, 500ohm, Through Hole Mount