Vishay PAC100003007FA1000
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.3ohm, 0.5477V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet8ページ10年前
Future Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.3ohm, 0.9487V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.33ohm, 0.995V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.33ohm, 1.2845V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.3ohm, 0.5477V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsCB5JBR300
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.3ohm, 350V, 5% +/-Tol, 500ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1879350-4
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 0.3ohm, 300V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
説明
RES 300 MOHM 1W 1% AXIAL
PAC01 R30 1% A1